Акції, знижки, виставки, презентації Дніпра

Хочете що б про вашу АКЦІЮ дізналися?
Телефонуйте
(097) 475-80-28,
(067) 631-58-10
Пишіть

Для розміщення Вашої акції заповніть всі поля
 Ваше Им'я (ПІБ):
 Підприємство (назва):

 Телефон:

 E-mail:


НОВІ ЗНИЖКИ В ДНІПРІ
Господарське мило виробник
Побутова хімія оптом
ТОВ БІОХІМ
м. Дніпро,
вул. Любарського (Білостоцького) 143,
тел./факс: (0562) 35-14-08,
тел. моб.: (050) 363-79-84,
тел. моб.: (067) 563-79-84
Наш сайт: www.biohim.dp.ua
СТО у Дніпрі
СТО КАШТАН Дніпро, лівий берег
вул. Каштанова 29 б
тел.моб .: (095) 706-11-00
тел.моб .: (067) 140-11-00
Головна / Храм Святої Катерини
Храм Святої Катерини

Будівництво православної церкви - Храм Святої Катерини

Храм Святої Великомучениці Катерини будується в м.Ізмаїл, Одеська область,
настоятель храму: протоієрей Олександр Іманов

Храм Святої Катерини Храм Святої Катерини Храм Святої Катерини Храм Святої Катерини

В Ізмаїлі милістю Божою і з благословення Високопреосвященнішого Агафангела Митрополита Одеського та Ізмаїльського ведеться робота з будівництва храму на честь святої великомучениці Катерини. На даний момент, вже споруджено храм-каплиця, в якій з благословення Митрополита Агафангела з 23 жовтня 2011 року відбувається Божественна літургія щонеділі, а після закінчення служиться молебень за здоров'я, перед іконою святої Катерини з часткою її чесних мощей, переданими в дар зі Свято - Єкатеріненського монастиря гори Синай нашому Свято - Єкатеріненського храму міста Ізмаїла.

Храм Святої Катерини Храм Святої Катерини Храм Святої Катерини Храм Святої Катерини Храм Святої Катерини Храм Святої Катерини Храм Святої Катерини Храм Святої Катерини Храм Святої Катерини Храм Святої Катерини Храм Святої Катерини Храм Святої Катерини Храм Святої Катерини Храм Святої Катерини Храм Святої Катерини Храм Святої Катерини Храм Святої Катерини Храм Святої Катерини Храм Святої Катерини Храм Святої Катерини Храм Святої Катерини Храм Святої Катерини Храм Святої Катерини Храм Святої Катерини Храм Святої Катерини Храм Святої Катерини Храм Святої Катерини Храм Святої Катерини Храм Святої Катерини Храм Святої Катерини Храм Святої Катерини Храм Святої Катерини Храм Святої Катерини Храм Святої Катерини Храм Святої Катерини Храм Святої Катерини Храм Святої Катерини Храм Святої Катерини Храм Святої Катерини Храм Святої Катерини Храм Святої Катерини Храм Святої Катерини Храм Святої Катерини Храм Святої Катерини Храм Святої Катерини Храм Святої Катерини Храм Святої Катерини Храм Святої Катерини Храм Святої Катерини Храм Святої Катерини Храм Святої Катерини Храм Святої Катерини Храм Святої Катерини Храм Святої Катерини Храм Святої Катерини Храм Святої Катерини Храм Святої Катерини Храм Святої Катерини Храм Святої Катерини Храм Святої Катерини Храм Святої Катерини Храм Святої Катерини

Більше фото (drive.google)

У 2013 році оформлено усю необхідну документацію (земельна та будівельна) і розпочато земляні роботи, під будівництво фундаменту храму.

Протягом 2014 року було вирито котлован, проведена засипка та ущільнення подушки під фундамент з глини, залитий фундамент церкви і в листопаді митрополитом Агафангелом він був освячений.

Протягом 2015 року були зібрані кошти та закуплено 117 тис цегли, а в 2016 році було зведено на 4,5 метра стіни церкви і залиті бетонні колони.

Протягом 2017 року був закуплено 70 тис цегли і продовжена заливка центральних колон.

Протягом 2018 року було зведено стіни церкви і залиті внутрішні колони на висоту 8 метрів.

У 2019 закуплено ще 50 тис цегли для виходу на позначку 12 метрів.

Далі необхідні великі кошти для влаштування та заливки бетонних склепінь під купола і дах храму.

Звертаємося до Вас, з проханням про посильній внесок у справу будівництва церкви. У спорудженому нашими спільними працями храмі, на кожній Божественній Літургії будуть підноситися молитви до Господа про будівельників, жертводавців і благоукрасітелях церкви Святої Великомучениці КАТЕРИНИ.

Реквізити для благодійних внесків.

р/р UA883287040000026009054229568 у Южне ГРУ АТ КБ "Приватбанк"
МФО 328704, код банку 14360570,
ЄДРПОУ церкви 36974199 для
Релігійної громади церкви святої великомучениці Катерини Одеської єпархії Української православної церкви міста Ізмаїл Одеської області (Свято-Катериненської церкви).

Хай береже Вас Всіх Господь!

З християнською любов'ю
настоятель Свято-Катерининської
церкви міста Ізмаїла
протоієрей Олександр Іманов

Свята великомучениця Катерина - приклад істинної віри, перемоги над плоттю, світом і дияволом

Свята великомучениця Катерина - приклад істинної віри, перемоги над плоттю, світом і дияволом

7 грудня наша Православна церква молитовно згадує святу великомученицю Катерину.

Свята великомучениця Катерина була дочкою правителя Олександрії Єгипетської Конста під час правління імператора Максиміана (305 - 313 рр.). Проживаючи в столиці - центрі еллінської ученості, Катерина, яка мала рідкісної красою і розумом, отримала блискучу освіту, вивчивши твори кращих античних філософів і вчених. Юнаки з найіменитіших родин імперії хотіли руки прекрасної Катерини, але жоден з них не став її обранцем. Вона оголосила батькам, що згодна вийти заміж лише за того, хто перевершить її в знатності, багатстві, красі і мудрості.

Мати Катерини, таємна християнка, повела її за порадою до свого духівника, святого старця, який творив молитовний подвиг на самоті в печері недалеко від міста. Вислухавши Катерину, старець сказав, що він знає Юнака, Котрий перевершує її у всьому, бо «краса Його світліше сонячного сяйва, мудрість Його керує всім створенням, багатство Його розливається по всьому світу, але це не зменшує його, а множить, висота роду Його - невимовна ». Образ Нареченого Небесного родив у душі святої діви гаряче бажання побачити Його. Істина, до якої рвалася її душа, відкрилася їй. На прощання старець вручив Катерині ікону Божої Матері з Богомладенцем Ісусом на руках і велів з вірою молитися Цариці Небесній - Матері Небесного Нареченого про дарування бачити Її Сина.

Катерина молилася всю ніч і удостоїлася бачити Пресвяту Діву, Яка просила Свого Божественного Сина подивитися на уклінних перед Ними Катерину. Але Немовля відвертав Свій лик від неї, кажучи, що Він не може дивитися на неї, тому що вона потворна, худородних, злиденна та божевільна, як і кожна людина, не омита водами святого Хрещення і не відображений печаткою Духа Святого. У глибокій печалі Катерина знову пішла до старця. Він з любов'ю прийняв її, наставив вірі Христовій, заповів зберігати чистоту і цнотливість і безперестанно молитися, і здійснив над нею таїнство святого Хрещення. І знову святій Катерині було видіння Пресвятої Богородиці з Немовлям. Тепер Господь ласкаво дивився на неї і дав їй перстень, обручивши її перед собою. Коли видіння скінчилося і свята прокинулася від сну, на руці її світився перстень - чудовий дарунок Небесного Нареченого.

В цей час в Александрію на язичницьке свято прибув сам імператор Максиміан. З цієї нагоди свято було особливо пишним і багатолюдним. Крики жертовних тварин, дим і сморід жертовників, палали безперестанку, гомін натовпу на аренах переповнювали Александрію. Приносилися і людські жертви - на смерть у вогні прирікали сповідників Христа, які не відступили від Нього під тортурами. Свята любов до мучеників - християн і сердечне бажання полегшити їх долю спонукали Катерину піти до головного жерця і владики імперії, імператора-гонителю Максимину.

Назвавши себе, свята сповідала свою віру в Єдиного Істинного Бога і мудро викрила омани язичників. Краса дівчини полонила правителя. Щоб переконати її і показати торжество язичницької мудрості, імператор наказав скликати 50 ученейших мужів імперії, але свята взяла верх над мудрецями, так що вони самі увірували в Христа. Свята Катерина осінила мучеників хресним знаменням, і вони мужньо прийняли смерть за Христа і були спалені за наказом імператора.

Максимін, не сподіваючись більше переконати святу, спробував спокусити її обіцянкою багатства і слави. Отримавши рішучу відмову, імператор наказав піддати святу жорстоким мукам, а потім кинути в темницю. Імператриця Августа, яка багато чула про святу Катерину, побажала бачити її. Умовивши воєводу Порфирія із загоном воїнів супроводжувати її, Августа прийшла в темницю. Імператриця була вражена силою духу святої Катерини, обличчя якої сяяло Божественною благодаттю. Свята мучениця розкрила прийшли християнське вчення, і вони, увірувавши, навернулися до Христа.

На наступний день мученицю знову привели на судилище, де під загрозою колесування запропонували їй відректися від християнської віри і принести жертву богам. Свята непохитно сповідала Христа і сама підійшла до коліс, але Ангел розтрощив знаряддя страти, і вони розлетілися на шматки, перебивши багатьох язичників. Побачивши це чудо, імператриця Августа і царедворець Порфирій з 200 воїнами перед усіма сповідали свою віру в Христа і були обезголовлені. Максиміан знову спробував спокусити святу мученицю, запропонувавши їй шлюб, і знову отримав відмову. Свята Катерина твердо визнала вірність своєму Небесному Нареченому - Христу і з молитвою до Нього сама поклала голову на плаху під меч ката. Мощі святої Катерини були перенесені Ангелами на Сінайську гору. У VI столітті за одкровенням були знайдені чесна глава і ліва рука святої мучениці і з почестями перенесені в новостворений храм Синайського монастиря, побудованого святим імператором Юстиніаном.

Мученицький подвиг святої Катерини через багато століть є прикладом справжньої віри в Бога, перемогою над плоттю і дияволом. У наш суєтний час цей подвиг надихає багатьох християн на боротьбу зі своїми пристрастями, над принадами світу цього, які підносить під виглядом норми батько брехні. Мудрість світу цього з усіма досягненнями не можна порівняти з Премудрістю Божою, яку Господь відкриває Сам або через людей здобули перемогу над плоттю і стали судинами Божими, яким під час земного життя була свята Катерина.

Свята великомучениця Катерина моли Бога за нас!

 
Товари та послуги
НОВІ АКЦІЇ ДНІПРА
Ремонт грузових авто у Дніпрі
Тір Сервіс Дніпро, ТОВ
м. Дніпpо, Берегова 200;
Широта 48,5050 Довгота 34,9961
тел: (067) 634-68-98
тел: (067) 560-82-82
Орловська 21;
Широта N48*28,035 Довгота E34*59,487
тел: (098) 588-22-00
тел: (067) 560-82-82
Сайт: tir-service.com.ua
Прокат авто Дніпро
24 RENT IN UKRAINE
м Дніпро,
067-485-3-999
24rent.com.ua
Дата останньої зміни сторінки: 31.01.2020  
Кількість показів: 7377  

  Створення та підтримка сайту
  Inter-Biz