Акції, знижки, виставки, презентації Дніпра

Хочете що б про вашу АКЦІЮ дізналися?
Телефонуйте
(097) 475-80-28,
(067) 631-58-10
Пишіть

Для розміщення Вашої акції заповніть всі поля
 Ваше Им'я (ПІБ):
 Підприємство (назва):

 Телефон:

 E-mail:


НОВІ ЗНИЖКИ В ДНІПРІ
СТО у Дніпрі
СТО КАШТАН Дніпро, лівий берег
вул. Каштанова 29 б
тел.: (095) 706-11-00
тел.: (067) 140-11-00
Запчастини Mazda
Автомагазин Автодрайв
м. Дніпро
тел.: (050) 320-65-62;
тел.: (097) 494-18-15.
Сайт: mazda-parts.com.ua
Головна / Статті / Ізраїльська косметика Дешелі / Desheli - або обережно шахраї Desheli в Дніпрі!

Ізраїльська косметика Desheli в Дніпрі - розлучення по-крупному!

Ізраїльська косметика Дешелі / Desheli - або обережно шахраї Desheli в Дніпрі!

Або обережно шахраї Дешелі в Дніпропетровську!

Кто еще не знает что у Дешелі в Дніпрі зараз діє акція - безкоштовна експрес діагностика шкіри обличчя і омолоджуючі процедури з метою ознайомлення з продукцією Дешелі безкоштовно!
Почну з того, що вже місяць до мене телефонує нав'язливо дівчина і пропонує прийти на сеанс безкоштовної косметологічної процедури. По телефону дівчина говорить впевнено, але і з огляду на менталітет наших шановних дівчат і жінок, багато хто подумає чому б і ні....
І ось тут - то Ви потрапляєте в умови коли питання Ваші стають більш конкретними, а відповіді дівчини з Дещелі все більш невиразними, незрозумілими або взагалі не по-суті.
Адже, погодьтеся, відповідь - ви приходите і все дізнаєтеся насторожує)
Ось і я не стала винятком такої привабливої пропозиції (мене привабила експрес діагностика шкіри обличчя), але насторожило те, що відразу по телефоу попередили - візьміть з собою паспорт та ІПН (ідентифікаційний код). На питання: " Навіщо? " мені якраз і відповіли, приходьте, тут все ми Вам розповімо. Чесно скажу, що насторожило, але все-таки пішла ...
Перше що стало ясно - салон відносно новий, але обслуговування і колектив не є чіткою, виробленої грамотним керівником, дружної команди. Або причина в тому, що зміна персоналу відбувається дуже часто.
В очікуванні " ДИВА ВІД Дешелі " всі хто став жертвами телефонного пресингу дивилися їх TV природно про цю чудову косметику яка робить " швидкий ліфтинг " - моментальний ефект,   глибоко чистить шкіру і покращує її текстуру.
Безумовно все в салоні Дешелі продумано до дрібниць: персонал робить вигляд що шалено зайнятий, а відвідувачі чекають по годині свого косметолога, який повинен провести процедуру, і при цьому сприймають інформацію з місцевого " Зомбі ящика ". Звичайно у мене не було в думках дуже вже непередбачених обставин і тим більше я не могла навіть уявити як і чим може закінчиться таке, здавалося б нешкідливе времяпріпровожденія.
Але чим довше я там перебувала, тим більшу цікавість мене долало.
І ось, нарешті, прийшов косметолог і за мною. Щож " братимемо ". Правда косметолог напевно думала так само. Кожен зайшов зі своїх питань - я про склад чудодійних кремів, лосьйон, маски, тоніка Desheli, а косметолог зі своїх: " Скільки грошей ви витрачаєте на косметику в місяць ", " що використовуєте для догляду за обличчям " і т.п..
А у мене все ще зависло питання: " Паспорт я показувала на ресепшені, причому там же запитали чи є у мене з собою код ІПН ... Але кому і навіщо тут мій ІПН ???? "
Звичайно годину роботи косметолога (або дівчини в білому халаті, яка вже знала що потрібно говорити, коли і як) пройшов нормально - помазала вона мене кремушкамі, тоніком, масочками, причому половину мого обличчя, повела мене на експрес аналіз стану шкіри ... Там інша дівчина в білому халаті з розумним обличчям показала за допомогою якогось приладу яка різниця між однією половинкою мого обличчя і інший, і сказала пару розумних фраз з приводу хворих судин і що це терміново потрібно лікувати. Але я навіть не припускала, що хворі судини потрібно лікувати кремушкамі))) Це було для мене така ж нісенітниця, як розумні кристали, які містять код правильної здорової клітини.
Щож продуктивно і інформативно мене обробили, причому хотіли відразу отримати відповідь чи бачу я різницю ...
А хіба вдома після вівсяної масочку з медом і після вмивання з ромашкою я не бачу ефекту ??? Бачу личко рівномірного здорового кольору і шкіра ніжна і синці під очима йдуть і що? Питають - Вам косметика ця подобається? Дивне питання, адже я перший раз бачу цю косметику і ефект від чого такий не ясно, адже що в тюбиках і баночках насправді, одному тільки Богу відомо!
А ТЕПЕР НАЙЦІКАВІШЕ !!!!
Після процедури та певною штурмової атаки косметолога: " Виглядати молодо - це наше жіноче щастя, що вирішувати потрібно тут і зараз, так як завтра вже буде все за іншою ціною ... " показують мені прейскурант, гже ціна вказана 15000 грн (причому як виявляється ПОТРІБНО купити просто все 10 баночок, тюбиків і ніяк по-іншому).
І пам'ятайте - моє запитання: " Навіщо ж і кому потрібен мій код ?? " і ось тут починається кульмінація.
Слава Богу, що жодна нормальна людина не носить в сумочці 15000 грн, що рятує, я впевнена багатьох жінок від придбання продукції Дешелі прямо " не відходячи від каси " ;! Ось саме тому компанія пропонує тут і зараз беспрецідентинй випадок - придбання косметики Дешелі в розстрочку !!! Але і тут є підступ, компанія пропонує, але надає таку розстрочку БАНК!
Ось тут-то і склався мій пазл, ось кому був потрібен мій код! Але так як я принципово не користуюся кредитами (нехай їх навіть хтось і десь називає розстрочкою), все одно НІ!
Тому я з легкістю в душі і з відчуттям недомовленості і не повної інформованості приходжу додому і дивлюся інтернет і що говорять про таку прегарну косметку ізраїльську Desheli.
Звичайно тільки тоді у мене все стає на свої місця: - ЦЕ РОЗЛУЧЕННЯ ЧИСТОЇ ВОДИ !!!!
Так як я за чесну конкуренцію і взагалі за чесний бізнес, то першим ділом я дзвоню знайомому з Товариства із захисту прав споживачів, щоб зрозуміти як часто на космецевтику Deshali скаржаться , щоб зіставити мої припущення. Відповідь мене шокував!
І тут я не втрималася, маючи і свій особистий досвід і досвід багатьох інших дівчат і жінок я пишу статтю - ЗАСТЕРЕЖЕННЯ!
Увага, якщо Ви ще не знаєте як відповісти нав'язливому менеджеру з Дешелі і подивіться ролики:
http://youtu.be/U4xGL61DDuA
http://youtu.be/L0F7YtihIao
http://youtu.be/DojJo6yF13k
http://youtu.be/juhqq68Ym0Q

Якщо ж Ви зазнали переконанням співробітників компанії Дешелі і тепер хочете повернути назад чемоданчик " казкової космецевтіки ", ТО
НАДАННЯ ПЕРШОЇ ДОПОМОГИ ПОТЕРПІЛИМ ВІД ФІРМИ " DeSheli " Дешелі :
Повернення косметики Desheli , розірвання договору з Desheli в Дніпропетровську
097 295 43 52
helpdesheli@mail.ru

І будьте здоровими, щасливими - що дуже добре позначається на Вашій шкірі !!!!

Всі статті
 
Товари та послуги
НОВІ АКЦІЇ ДНІПРА
Запчастини Hyundai - Хюндай
Запчастини Hyundai в Дніпрі
магазин Автодрайв
тел.: (097) 494-18-15;
тел.: (050) 320-65-62.
сайт: mazda-parts.com.ua
Автозапчастини KIA - КІА
Запчастини КІА в Дніпрі
магазин Автодрайв
Тел.: (097) 494-18-15;
Тел.: (050) 320-65-62.
Сайт: mazda-parts.com.ua

  Створення та підтримка сайту
  Inter-Biz