Акції, знижки, виставки, презентації Дніпра

Хочете що б про вашу АКЦІЮ дізналися?
Телефонуйте
(097) 475-80-28,
(067) 631-58-10
Пишіть

Для розміщення Вашої акції заповніть всі поля
 Ваше Им'я (ПІБ):
 Підприємство (назва):

 Телефон:

 E-mail:


НОВІ ЗНИЖКИ В ДНІПРІ
Господарське мило виробник
Побутова хімія оптом
ТОВ БІОХІМ
м. Дніпро,
вул. Любарського (Білостоцького) 143,
тел./факс: (0562) 35-14-08,
тел. моб.: (050) 363-79-84,
тел. моб.: (067) 563-79-84
Наш сайт: www.biohim.dp.ua
СТО у Дніпрі
СТО КАШТАН Дніпро, лівий берег
вул. Каштанова 29 б
тел.моб .: (095) 706-11-00
тел.моб .: (067) 140-11-00
Головна / Статті / НЕРУХОМІСТЬ У ДНІПРІ

В Україні все казково добре, від цього і казкові Закони України...

НЕРУХОМІСТЬ У ДНІПРІ

НЕРУХОМІСТЬ в Дніпрі
В Україні все казково добре, від цього і казкові Закони України, казкова Конституція України і казкові ціни практично на все. Первинно для пересічного громадянина України ГІДНЕ ЖИТТЯ В ДЕРЖАВІ, до бюджету якого він відраховує чималу долю податків!
Якщо із забезпеченням себе на життя кожен зрозумів, що порятунок потопаючого - ця справа рук самого потопаючого, то як абстоят питання з особистим житлом?
Адже тільки певна гілка держ. службовців може отримати на час служби житло від держави (відомче), до статі деяким з їх числа вдається навіть приватизовувати чималі площі відомчого житла і отримати квартиру зя рахунок ПЕРЕСІЧНОГО ГРОМАДЯНИНА.
Адже увесь Державний апарат управління держиться виключно на податках і зборах законослухняних громадян.
А нас так мало залишилося...
Соціальне житло - наслуху з 2017 року, щось будується в Дніпропетровському регіоні, щось проектується, але хто про нього знає і кому воно насправді видеється?
Але є віра в те, що це житло дійсно отримають незащещенные верстви населення. І, як мовиться, поживемо - побачимо.
А доки наші захищені шари, точніше за зливання, населення продовжують багатеть інвестую в елітну нерухомість.
Чтож, їх учити заробляти гроші не треба. Вони експерти!
Хоча подивіться, що відбувається з Днипром:
1. Місто руйнується і знеособлюється. У кожному підворітті сміття, руйнуються Історичні пам'ятники Днипра, а деякі, наприклад як ДК Ілліча встигли навіть вивести з реєстру Історичних пам'ятників і купити за безцінь. Але навіть це не міняє загальної картини!
2. Місто без хазяїна. Я дуже добре розумію, що голова міста (МЕР) у нас Філатов, але до господарювання йому і його команді дуже далеко!
Поліція, як і в цілому увесь структурний підрозділ ГОВД лобіює інтереси МЕРІВ І СЕРІВ, народу інтереси не цікаві.
Медицина, як і увесь спектр платних і безкоштовних послуг на стадії клінічної смерті. Немає якісних послуг, немає здорової нації, немає демографічного зростання.
Освіта, тут вже навіть не зрозуміло послуга це або кабала? Ті хто хочуть вчиться, професіонали і технарі не можуть реалізувати себе в умовах України, тому покидають місто, переміщаючись в Київ або в Європу. А ті, хто не хочуть вчиться - це той самий рядовий житель держави, який незабаром почне платити в казну міста/країни податки і думати як і де жити далі.
Громадське життя, розваги і відпочинок, культурний відпочинок. Тут просто ПОГАНО. Якщо не брати до уваги декілька відомих доглянутих елітних зон відпочинку, за типом Бартоломео, куди увійти по ідеї має право кожен громадянин і гість України.
А все, за що відповідає міська влада, а це Міські парки, палаци творчості і розвитку для дітей і юнацтва, дороги, освітлення вулиць і місця для культурного доступу безкоштовні - все ПОКИНУТО.
Де є хазяїн-власник, там і порядок, а де його немає, там беззаконня! Так от в місті Дніпропетровську вже давно беззаконня... на превеликий наш жаль.
3. Вартість нерухомості утримується в у.о., не дивлячись ні на що. Елітні комплекси і ЖК напівпорожні, звичайному народу неможливо купити навіть вторинну нерухомість, навіть по держ. програмі молодим сім'ям або іншими способами. Але тут самі СЕРИ не допрацювали з інвестиціями, адже саме місто, за економічними показниками нестримно падає у безодню, тобто стає інвестиційно непривабливим. А одже і не привабливе для життя, для придбання нерухомості і бізнесу. На жаль це не Харків, і не Львів, і навіть не Одеса. Хоча в кожному місті і в його структурі є щось добре. Але залишається запитати: "Добре для кого"?
Якщо навіть продаж нерухомості в Харкові цікавіший, адже там і вартість комунальных платежів набагато нижче і парки міські доглянуті і вартість споживчих товарів /послуг нижче.
Ось що відбувається, коли немає хазяїна.
А мені не зрозуміло куди розподіляється бюджет? Точніше зрозуміло, як і багатьом іншим, навіщо щороку кладеться нова плитка на тротуарах, новий асфальт і піднімається вартість на паливо... Адже у справжнього хазяїна завжди, як вдома - зроблено один раз і назавжди: добротні і дороги, і паркова зона, і чисті ставки), робити треба як у своєму домі!!!
Адже давно вже усім пересічним грамодянам хочеться користуватися благами ГІДНОГО ЖИТТЯ!
Не буде його в Дніпропетровську - скоро нікому буде формувати бюджети міста і країни. Залишаться тільки люди, працюючії в тих підприємствах, які офіційно БАНКРОТИ і відповідно, - гроші в кишені від результатів діяльності, а зарплати в конвертах.
Таке майбутнє настає, якщо господарські МЕРИ і СЕРИ не перестануть ігнорувати вимоги народу. Тільки дозвольте сакцентувати, що кулуари місцевих рад і Верховної Зрады з їх незліченною кількістю брудних продажних людей, до думки народу не мають ніякого відношення. Самі розумієте, що лобіювання інтересів, теж думка, але не націлена на благо УСІХ.


П.С. присвячується місту Дніпру і його жителям, тим що люблять місто.

Всі статті
 
Товари та послуги
НОВІ АКЦІЇ ДНІПРА
Ремонт грузових авто у Дніпрі
Тір Сервіс Дніпро, ТОВ
м. Дніпpо, Берегова 200;
Широта 48,5050 Довгота 34,9961
тел: (067) 634-68-98
тел: (067) 560-82-82
Орловська 21;
Широта N48*28,035 Довгота E34*59,487
тел: (098) 588-22-00
тел: (067) 560-82-82
Сайт: tir-service.com.ua
Прокат авто Дніпро
24 RENT IN UKRAINE
м Дніпро,
067-485-3-999
24rent.com.ua

  Створення та підтримка сайту
  Inter-Biz