Акції, знижки, виставки, презентації Дніпра

Хочете що б про вашу АКЦІЮ дізналися?
Телефонуйте
(097) 475-80-28,
(067) 631-58-10
Пишіть

Для розміщення Вашої акції заповніть всі поля
 Ваше Им'я (ПІБ):
 Підприємство (назва):

 Телефон:

 E-mail:


НОВІ ЗНИЖКИ В ДНІПРІ
Вікна Rehau Дніпро
Виставкові зали м. Дніпро
вул. Гоголя, 15,
тел.: (056) 370-77-17
Наш сайт: okna-ytk.com.ua
Меблева фурнітура BLUM
Фурнітура для меблів - BLUM
м Дніпро
пр-т. А. Поля (Кірова), 125
тел. (056) 749-63-27
тел.моб. (067) 325-87-78
тел.моб. (099) 683-97-41
furnitura-mebel.dp.ua
Powered by BannerFans.com

Головна / Архив / Оздоблювальні матеріали у Дніпрі

Декоративне оздоблення та оздоблювальні матеріали за найнижчими цінами

Вам потрібен ремонт в будинку, в офісі або в більшій новому торговому центрі? На об'єкті не виконана обробка і декор? Терміни дуже підтискають, а потрібно не помилитися з вибором підрядника. Тут і вартість послуг і досвід роботи і швидкість виконання робіт залежать від чотирьох основних чинників:
1. Наявність потрібних оздоблювальних матеріалів на складі в Дніпропетровську (або в тому місті, де Вам потрібен ремонти) і звичайно в потрібній кількості
2. Наявність ліцензованої будівельної компанії з досвідом роботи в потрібній Вам галузі обробки і декорування приміщень будь-якого призначення
3. Наявність у цій компанії часу для ведення ремонтних робіт або оздоблювальних робіт в часності, для Вас
4. Адекватна, підходяща Вам вартість за послуги, за оздоблювальні матеріали та декоратінвую обробку.
І в загальному все!

Магазин оздоблювальних матеріалів

місто Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 16 (колишня вулиця Чкалова)
+380 (800) 40-77-07 - безкоштовно з мобільних і стаціонарних телефонів;
+38 (095) 280-77-88;
+38 (067) 011-77-88.

megacity.com.ua

Будівельна компанія MegaCity / Мега Сіті працює в сфері будівництва і виконує послуги з опоряджувальних робіт, надаючи найнижчі ціни як на оздоблювальні матеріали, на декоративну обробку, так і на самі послуги. У списку виконаних компанією робіт з будівництва та оптового продажу отедлочних матеріалів, основними є:
- утеплення фасадів матеріали для фасадного утеплення
- ремонт фасадів будівель будь-якого призначення
- шеф-монтаж за матеріалами для ремонту і утеплення фасадів, в тому числі по фасадним фарбам;
- виконання оздоблювальних робіт на будь-яких об'єктах - внутрішнє оздоблення приміщень та декорування приміщень цивільного та промислового призначення;
- надання оздоблювальних матеріалів і декоративної обробки за найнижчими цінами в Україні.

Для підтвердження факту найнижчих цін на кращі оздоблювальні матеріали у нас в нашому Мега ШОП (Mega SHOP), зайдіть в наш Інтернет-магазин і ознайомтесь з матеріалами, які є у нас на складі, а так само ознайомтесь з цінами на оздоблювальні матеріали, при бажанні і необхідності можете відразу зробити замовлення на потрібні Вам будівельні матеріали.

Компанія вже не перший рік виконує роботи по реставрації фасадів, утеплення фасадів, ремонту фасадів, а так само з оздоблення приміщень, декорування приміщень і вже зарекомендувала себе як надійного підрядника! Багато значимих проектів було здано в 2016 році і вже в роботі кілька значущих об'єктів 2017 роки як в Дніпрі, так і в Києві. Мега Сіті не зупиняється перед складними проектами, фахівці вирішують всі питання і виконують практично всі побажання клієнтів. Винятком буває тільки техніка безпеки в рішеннях.

Як Ви вже зрозуміли, ми відрізняємося від інших будівельних компаній тим, що наші ціни на будівельні та оздоблювальні матеріали, нижчими за ринкові! І на основі низьких цін і високої якості оздоблювальних матеріалів ми гарантуємо якість за адекватну вартість! Ми виконуємо будівельні роботи на різних об'єктах: комерційні Бізнес центри, Торгові центри, Розважальні центри та спортивні комплекси, а так само будь-які приміщення цивільного будівництва (приватні будинки, дачі, гаражі, квартири, кімнати, мансарди та інше). Ми завжди вибираємо для наших клієнтів найкращі рішення!

Основними напрямками нашої компанії є:оздоблювальні матеріали

інтернет-магазин оздоблювальних матеріалів

 • Будівельні матеріали для ремонту утеплення фасадів матеріали
 • Армуючі сітки
 • Грунтовки
 • Декоративні покриття
 • Оздоблювальні матеріали для екстер'єру
 • Фарби зовнішні, фарби для фасадів
 • Лаки зовнішні, лаки для яхт
 • Емалі зовнішні, емалі для вікон і дверей
 • Декоративна штукатурка
 • Штукатурка баранчик

ремонт під ключ

 • Дизайн інтер'єру
 • Ремонт інтер'єру
 • Оздоблювальні матеріали для інтер'єру
 • Фарби внутрішні, фарби для інтер'єрів
 • Емалі внутрішні, емалі для радіаторів
 • Лаки внутрішні, лаки для паркету, лаки для меблів
 • Декор / наповнення приміщень
 • Меблі
 • Аксесуари: текстиль, посуд
 • Флористика

Ми запрошуємо Вас до нас в МЕГА ШОП - магазин, де працюють наші дизайнери та архітектори, а так само менеджери відділу продажів оздоблювальних матеріалів і декоративної обробки. Там ми зможемо Вам показати наші роботи, наше бачення Вашого дизайну і узгодити необхідні оздоблювальні матеріали. Так як в нашому Mega SHOP в тому ж місці представлений асортимент оздоблювальних матеріалів і декоративної обробки. Ми готові запропонувати найновіші і якісним оздоблювальні матеріали за низькою вартістю. У нас предметно можна зрозуміти, скільки різних фактур, кольорів, характеристик і наскільки різноманітний вибір будівельних матеріалів за цінами нижче ніж в Епіцентрі!

Робота дизайнера дуже індивідуальна і багатогранна, тому ми з Вами повинні налаштуватися на Вашу хвилю і відчути Ваші переваги, почути Ваші побажання. В нашій студії ми запропонуємо Вам якісні фарби інтер'єрні, фактури для інтер'єрів та екстер'єрів, кращі оздоблювальні матеріали. Так само розглянемо різноманітні ідеї, які ми готові впроваджувати в роботі з Вашим інтер'єром, створюючи ексклюзивний і якісний інтер'єр під ключ.

Наша Студія Декору Мега Сіті і наш інтернет-магазин будівельних матеріалів Мега ШОП знаходяться в одному місці, що заощадить Ваш врмея, а наші ціни на оздоблювальні матеріали допоможуть Вам не тільки визначитися з матеріалами, але й істотно заощадити в цілому. У нас, як і в великих торгових центрах, можна вибрати матеріал і зробити замовлення декоративного оздоблення або інших матеріалів за допомогою нашого працюючого ПК.

Утеплення фасадів та системи

Утеплення фасадів та системи
 • Утеплення фасадів та системи
 • монтаж утеплення фасадів - послуга
 • фарби для фасадів продаж
 • декоративна штукатурка продаж
 • штукатурка баранчик продаж
 • шефмонтаж - комплектація матеріалами для фасадних робіт

Актуальні архітектурні рішення

 • архітектура для фасадів
 • архітектура для екстер'єрів
 • реставрація фасадів та ремонт

Ексклюзивні пропозиції на замовлення

У компанії MegaCity працюють відповідальні досвідчені дизайнери, архітектори і будівельники, флористи і ландшафтні дизайнери, професійні майстри з нанесення декорів, майстри по роботі з різними матеріалами.

Ми в роботі опираємося на Ваших побажаннях, використовуємо якісні матеріали та новітні технології, щоб виконати Ваш проект з найбільшою ефективністю, як для простору, так і за якістю! Якщо Ви не вивчали ринок оздоблювальних матеріалів і Ваші знання про їхню різноманітність і властивості не є повним, ми готові дати Вам рада і знайти найкраще рішення.

Наша компанія використовує особистий цінний багаторічний досвід роботи в сучасних архітектурних напрямках, в напровленіе ремонту та утеплення фасадів, а так само розвиває стрімко дилерську мережу в напрямку продажу оздоблювальних матеріалів. Ми дбаємо про якість кадрів і покращуємо / розвиваємо кожного співробітника відповідно до її оприлюдненням. Тому ми готові на креативність в нових і сміливих раціональних ідеях.

Ми пропонуємо Вам повний комплекс послуг з будівельно-ремонтних робіт, підбору оздоблювальних матеріалів і декоративних матеріалів, послуг з меблюванню, оснащенню технікою і декорування.

Для наших клієнтів процес РЕМОНТУ - корисне повчальне і практичне заняття, яке допомагає скласти, як пазл, затишний і комфортний будинок, офіс, квартиру, кімнату, повністю готову до прийому господарів.

Ми дорожимо кожним нашим клієнтом і знайдемо компроміс у будь-якій ситуації!

Ми працюємо для Вас!

м Дніпро
вул. Святослава Хороброго, 16 (Чкалова, 16)
+380 (800) 40-77-07 - безкоштовно з мобільних і стаціонарних телефонів
+38 (095) 280-77-88
+38 (067) 011-77-88
www.megacity.com.ua

 
Товари та послуги
НОВІ АКЦІЇ ДНІПРА
Храм Святої Катерини
Реквізити для пожертвувань:
р/р UA293223130000002600510199140 в Укрексімбанк, Ізмаїл МФО 322313, код ЄДРПОУ банку 00032112, ЄДРПОУ церкви 36974199 для Релігійної громади церкви С.В. Катерини Одеської єпархії УПЦ Ізмаїла Одеської обл.
Суші в Дніпрі
СУШІ GREEN Дніпро
Наші магазини суші та роллів:
1. пр. Перемоги, телефони: (063) 393-02-07, (097) 830-41-57;
2. Красний Камінь та Парус, телефони: (063) 39-02-06, (068) 032-67-67;
3. 12 квартал, телефон: (097) 265-27-44;
4. Петровского, тел.: (063) 659-34-31.
C 10:00 до 22:00
www.sushigreen.com.ua
Дата останньої зміни сторінки: 21.11.2019  
Кількість показів: 1789  

  Створення та підтримка сайту
  Inter-Biz