Акції, знижки, виставки, презентації Дніпра

Хочете що б про вашу АКЦІЮ дізналися?
Телефонуйте
(097) 475-80-28,
(067) 631-58-10
Пишіть

Для розміщення Вашої акції заповніть всі поля
 Ваше Им'я (ПІБ):
 Підприємство (назва):

 Телефон:

 E-mail:


НОВІ ЗНИЖКИ В ДНІПРІ
Прокат авто Дніпро
24 RENT IN UKRAINE
м Дніпро,
067-485-3-999
24rent.com.ua
Прокат авто в Дніпрі
Global Rent
м. Дніпро,
+380-67-644-2-644
www.rentacar.dp.ua
Powered by BannerFans.com
Головна / Новини / Металочерепиця Ruukki в Дніпрі

Металочерепиця Ruukki в Дніпрі - краща якість за доступною вартості

Металочерепиця Ruukki в Дніпрі

Про якісну металочерепицю більше всіх в світі знають, звичайно ж, фіни! Металочерепиця ruukki виготовляється виключно по фінському стандарту, він є справжнім гарантом якості . Покрівля вашого будинку буде надійно захищена від будь-яких атмосферних опадів і шкідливого ультрафіолетового випромінювання. Металочерепиця Ruukki відрізняється високими естетичними властивостями: відмінний зовнішній вигляд, кольору різні, що дозволяє підібрати металочерепицю Рууккі для Вашого стилю. Так само покрівля Ruukki має стійкість до температурних перепадів і дуже проста в монтажі. Вона прекрасно підійде і для ремонту старого даху, і для облаштування нового даху.
Чому металочерепиця Ruukki – самий кращий варіант для покрівлі?

1. 50-річний досвід у виробництві металевих покрівельних матеріалів – вперше фінська металочерепиця була проведена в 1960 р На даний момент компанія Рууккі реалізує свою продукцію в 20 країнах світу, а на українському ринку компанія працює з 1997 р.

2. Великий асортимент полімерних покриттів – тепер ви можете вибрати вподобану вам модель металочерепиці Ruukki в різноманітних варіантах покриттів, в тому числі унікальних, розроблених фахівцями Рууккі – Ruukki Pural, Ruukki Pural Mat, Ruukki Purex в Дніпрі Ви зможете знайти будь-які понравівшіесяя Вам моделі металочерепиці Ruukki в компанії ROOFER.

3. При виробництві покрівельної продукції використовується фінський метал власного виробництва. Весь виробничий процес супроводжує постійний контроль якості відповідно до вимог ISO 9001: 2008. До того ж, вся продукція піддається довгостроковим випробувань в суворих погодних умовах. Випробувальні майданчики і зібрані з їх допомогою дані — важливий інструмент успішної розробки продукції.

4. Товщина цинкового покриття в металочерепиці Рууккі становить 20 мкм з обох сторін аркуша (275 г / м.кв.) – оптимальне вмісту цинку, що гарантує довговічність продукції. Це дуже важливий параметр, оскільки в місцях пошкодження покриття цинк, вступаючи в електрохімічну реакцію окислення, перешкоджає корозії сталевого листа.

5. Товщина листа металу, що використовується при виробництві металевих виробів Рууккі, згідно з європейськими нормами, повинна становити не менше 0,5 мм. На практиці ця величина коливається в межах 0,54-0,56 мм., Що підтверджують відповідні сертифікати. Деякі виробники металочерепиці використовують сталь товщиною 0,45-0,49 мм, а часом і ще менше, що негативним чином позначається на експлуатаційних якостях продукції і строк її служби. Особливо це актуально для слабких місць металочерепиці, наприклад, гребенів хвилі, де в результаті прокатки метал робиться тонкіше в ще більшому ступені. Тому фахівці компанії Рууккі особливо ретельно відстежують даний показник при виробництві продукції.

6. Завдяки міцним і високоякісним покриттям, компанія Рууккі надає офіційні гарантійні зобов'язання на всю вироблену продукцію – до 50 років на технічні властивості продукції, і до 20 років на естетичні.

7. Металочерепиця Рууккі в Дніпрі представлена самим широким асортиментом покрівельних профілів . Крім того, компанія регулярно збільшує палітру кольорів покрівельних покриттів для того, щоб Ви могли втілити в життя свої задуми зі створення даху будинку в потрібному Вам стилі і кольорі ..

8. На заводах Рууккі використовується новітнє обладнання та передові європейські технології, що гарантує точність геометрії виробів і забезпечує ідеальність монтажу металочерепиці і максимальну естетичну поверхню покрівлі.

9. Вся продукція Рууккі піддається маркування вологостійкими чорнилом на лицьовій і внутрішній стороні виробів, із зазначенням дати і заводу-виробника, що виключає можливість підробки.

10. Всі вироби з металу Рууккі упаковані таким чином, щоб уникнути ризику пошкодження продукції при транспортуванні і зберіганні.

За усіма додатковими питаннями звертайтеся в нашу компанію!

РП СТРОЙ – ПОКРІВЕЛЬНІ РОБОТИ ВИСОКОГО ЯКОСТІ

ТОВ РП СТРОЙ
м. Дніпропетровськ,
вул. Теплична, 27 І,
тел. моб.: (050) 320-26-13,
тел.: (056) 796-92-26,
тел./факс: (0562) 38-35-96,
тел.: (056) 372-35-05.

Сайт компанії: www.rpstroy.com.ua

Всі новини
 
Товари та послуги
НОВІ АКЦІЇ ДНІПРА
Кухні на замовлення у Дніпрі
Студія ексклюзивних меблів СЕМ
(099) 009-88-67
м Дніпро,
Пр-т. А. Поля, 46а
Сайт компанії: www.sem-mebel.com.ua

Будівництво фонтанів
НОВА - будуємо фонтани
м Дніпро
пр. П. Орлика, 20
телефони:
+38 (096) 424-91-89
+38 (066) 417-75-98
Сайт компанії: fontan.net.ua

  Створення та підтримка сайту
  Inter-Biz