Акції, знижки, виставки, презентації Дніпра

Хочете що б про вашу АКЦІЮ дізналися?
Телефонуйте
(097) 475-80-28,
(067) 631-58-10
Пишіть

Для розміщення Вашої акції заповніть всі поля
 Ваше Им'я (ПІБ):
 Підприємство (назва):

 Телефон:

 E-mail:


НОВІ ЗНИЖКИ В ДНІПРІ
Ультразвуковий витратомір
ПНВП Ергомера
м Дніпро, вул. Кленова, 52
тел.: (056) 376-51-73,
моб.: (095) 241-38-89,
моб.: (067) 382-14-97
Наш сайт: www.ergomera.dp.ua
Готель для домашніх тварин
Перетримка для тварин Вітер
м Підгородне,
вул. Полтавська, 1.
+38(099)552-16-16
+38(067)565-71-21.
Наш сайт: zooveter.com
Головна / Новини / Металочерепиця Ruukki в Дніпрі

Металочерепиця Ruukki в Дніпрі - краща якість за доступною вартості

Металочерепиця Ruukki в Дніпрі

Про якісну металочерепицю більше всіх в світі знають, звичайно ж, фіни! Металочерепиця ruukki виготовляється виключно по фінському стандарту, він є справжнім гарантом якості . Покрівля вашого будинку буде надійно захищена від будь-яких атмосферних опадів і шкідливого ультрафіолетового випромінювання. Металочерепиця Ruukki відрізняється високими естетичними властивостями: відмінний зовнішній вигляд, кольору різні, що дозволяє підібрати металочерепицю Рууккі для Вашого стилю. Так само покрівля Ruukki має стійкість до температурних перепадів і дуже проста в монтажі. Вона прекрасно підійде і для ремонту старого даху, і для облаштування нового даху.
Чому металочерепиця Ruukki – самий кращий варіант для покрівлі? глянцевый натяжной потолок

Як тільки Ви облаштуєте дах, відремонтуєте її, можна приступати до ремонту стель. Звичайно, якщо вже стіни і підлогу відремонтовані. І для цього можна вибрати натяжна стеля, адже таке рішення - ідеальне, якщо ви віддаєте перевагу класиці, то вибирайте глянцеву натяжну стелю (росийскою глянцевый натяжной потолок). Наші партнери - це компанія SAHAR, переходите по посиланню і вивчайте пропозиції, варіанти кольору і фактур.

Бажаємо щоб ваш ремонт приносив Вам радість від результату!

Повернемося до основ ремонту даху.
Чому металочерепиця Ruukki - найкращий варіант для покрівлі?


1. 50-річний досвід у виробництві металевих покрівельних матеріалів – вперше фінська металочерепиця була проведена в 1960 р На даний момент компанія Рууккі реалізує свою продукцію в 20 країнах світу, а на українському ринку компанія працює з 1997 р.

2. Великий асортимент полімерних покриттів – тепер ви можете вибрати вподобану вам модель металочерепиці Ruukki в різноманітних варіантах покриттів, в тому числі унікальних, розроблених фахівцями Рууккі – Ruukki Pural, Ruukki Pural Mat, Ruukki Purex в Дніпрі Ви зможете знайти будь-які понравівшіесяя Вам моделі металочерепиці Ruukki в компанії ROOFER.

3. При виробництві покрівельної продукції використовується фінський метал власного виробництва. Весь виробничий процес супроводжує постійний контроль якості відповідно до вимог ISO 9001: 2008. До того ж, вся продукція піддається довгостроковим випробувань в суворих погодних умовах. Випробувальні майданчики і зібрані з їх допомогою дані — важливий інструмент успішної розробки продукції.

4. Товщина цинкового покриття в металочерепиці Рууккі становить 20 мкм з обох сторін аркуша (275 г / м.кв.) – оптимальне вмісту цинку, що гарантує довговічність продукції. Це дуже важливий параметр, оскільки в місцях пошкодження покриття цинк, вступаючи в електрохімічну реакцію окислення, перешкоджає корозії сталевого листа.

5. Товщина листа металу, що використовується при виробництві металевих виробів Рууккі, згідно з європейськими нормами, повинна становити не менше 0,5 мм. На практиці ця величина коливається в межах 0,54-0,56 мм., Що підтверджують відповідні сертифікати. Деякі виробники металочерепиці використовують сталь товщиною 0,45-0,49 мм, а часом і ще менше, що негативним чином позначається на експлуатаційних якостях продукції і строк її служби. Особливо це актуально для слабких місць металочерепиці, наприклад, гребенів хвилі, де в результаті прокатки метал робиться тонкіше в ще більшому ступені. Тому фахівці компанії Рууккі особливо ретельно відстежують даний показник при виробництві продукції.

6. Завдяки міцним і високоякісним покриттям, компанія Рууккі надає офіційні гарантійні зобов'язання на всю вироблену продукцію – до 50 років на технічні властивості продукції, і до 20 років на естетичні.

7. Металочерепиця Рууккі в Дніпрі представлена самим широким асортиментом покрівельних профілів . Крім того, компанія регулярно збільшує палітру кольорів покрівельних покриттів для того, щоб Ви могли втілити в життя свої задуми зі створення даху будинку в потрібному Вам стилі і кольорі ..

8. На заводах Рууккі використовується новітнє обладнання та передові європейські технології, що гарантує точність геометрії виробів і забезпечує ідеальність монтажу металочерепиці і максимальну естетичну поверхню покрівлі.

9. Вся продукція Рууккі піддається маркування вологостійкими чорнилом на лицьовій і внутрішній стороні виробів, із зазначенням дати і заводу-виробника, що виключає можливість підробки.

10. Всі вироби з металу Рууккі упаковані таким чином, щоб уникнути ризику пошкодження продукції при транспортуванні і зберіганні.

За усіма додатковими питаннями звертайтеся в нашу компанію!

РП СТРОЙ – ПОКРІВЕЛЬНІ РОБОТИ ВИСОКОГО ЯКОСТІ

ТОВ РП СТРОЙ
м. Дніпропетровськ,
вул. Теплична, 27 І,
тел. моб.: (050) 320-26-13,
тел.: (056) 796-92-26,
тел./факс: (0562) 38-35-96,
тел.: (056) 372-35-05.

Сайт компанії: www.rpstroy.com.ua

Всі новини
 
Товари та послуги
НОВІ АКЦІЇ ДНІПРА
Косметологічна клініка в Дніпрі
Клініка Aestetics Hall
Адреса:
місто Дніпро
вул. Мечнікова 10-б, офіс 303
Телефони:
+380 67 5243737;
+380 63 7960808.
Сайт: www.aestheticshall.com
СТО у Дніпрі
СТО КАШТАН Дніпро, лівий берег
вул. Каштанова 29 б
тел.: (095) 706-11-00
тел.: (067) 140-11-00

  Створення та підтримка сайту
  Inter-Biz