Акції, знижки, виставки, презентації Дніпра

Хочете що б про вашу АКЦІЮ дізналися?
Телефонуйте
(097) 475-80-28,
(067) 631-58-10
Пишіть

Для розміщення Вашої акції заповніть всі поля
 Ваше Им'я (ПІБ):
 Підприємство (назва):

 Телефон:

 E-mail:


НОВІ ЗНИЖКИ В ДНІПРІ
Вікна Rehau Дніпро
Виставкові зали м. Дніпро
вул. Гоголя, 15,
тел.: (056) 370-77-17
Наш сайт: okna-ytk.com.ua
Металочерепиця RUUKKI у Дніпрі
Ремонт покрівлі - СКІФ Дніпро
Україна, м Дніпро
Powered by BannerFans.com
Головна / Купити оверлок

Купити швейну машинку

інтернет магазин Gold Needle

Успішність будь-якого швейного підприємства або ательє - це вірно підібране і якісне швейне обладнання. В інтернет магазині Gold Needle ви можете ознайомитися з технічними характеристиками та купити швейну техніку перевірену і яка добре зарекомендувала себе на ринку України протягом 15 років відомих фірм виробників Toyota, Shunfa, Minerva.

інтернет магазин Gold Needle

У каталогах нашого магазину представлені швейні машини для будь-якого виду потреб для виробництва виробів одягу і текстильної продукції будь то масове виробництво або індивідуальне виготовлення маленькими партіями. Структура та інтерфейс нашого сайту дозволяє легко підібрати обладнання як для побутового використання, так і для великих навантажень швейної фабрики:

  • Побутові швейні машинки - використовуються в домашніх цілях або для пошиття невеликих кількостей виробів і мають багатоопераційність, та включають такі різновиди як: електромеханічні швейні машини, комп'ютеризовані швейно-вишивальні машинки. Також існують допоміжні види обладнання такі як оверлоки, плоскошовні машини та, комбіновані в одну, так звані коверлоки.
  • Промислові швейні машини - мають вузьку спеціалізацію і володіють в основному однією операцією. В нашому магазині представлено обладнання для всіх видів операцій: прямострочні швейні машинки швейну машинку купити таку також можна у нашому магазині, промислові оверлоки, распошивльні машини та машини спеціального призначення.
  • Розкрійне обладнання - застосовується повсюдно як на великих підприємствах так і в ательє та домашніх умовах. Основними критеріями вибору такої розкрійної техніки є розміри її та вимоги до умов розкрою, в залежності від того обирають собі кравецькі ножиці, дискові розкрійні ножі від 50 мм до 110 мм, вертикальні розкрійні ножі від 6 дюймів до 14 дюймів, відрізні лінійки як ручні так і автоматичні, пристрої для нарізання бейки.
  • Обладнання для волого-теплової обробки (ВТО) - без нього не обходиться не одне з вище перерахованих форм виробництв і сфер надання побутових послуг для населення. Ми пропонуємо компактні праски з парогенераторами різних обсягів місткості бойлерів від 1 літра до 7 літрів які виробляють потужний і стабільний пар, призначені для будь-яких видів експлуатаційних навантажень, також окремі прасувальні столи, компактні преси для дублювання і відпарювання.
  • Аксесуари та запчастини - потрібні для додаткового доукомплектування як промислового швейного обладнання, так і побутових швейних машин так і в періодичному відновленні машин в процесі експлуатації.

Купити оверлок

інтернет магазин Gold Needle

Інтернет-магазин Gold-needle пропонує своїм клієнтам купити оверлок від надійних, що добре зарекомендували себе на цьому ринку, виробників. Всі типи обладнання пропонованого нашим магазином проходять попередню перевірку перед відправленням покупцеві та в гарантійному випадку обслуговується фахівцями нашого сервісного центру, а на деякі види промислового швейного обладнання наш сервісний центр дає додаткову гарантію 12 місяців до заводської гарантії.

Ми з задоволенням відповімо на всі питання, що цікавлять. Постійним покупцям діє знижка 10%

Інтернет-магазин швейних машин та обладнання Gold Needle
Адреса магазину: м. Дніпро, вул. Шевченко 41А
Телефони магазину: +38 (096) 395-61-07; +38 (093) 395-61-07
Телефон сервісного центру: +38 (096) 395-61-07
Телефон ательє: +38 (096) 474-88-19; +38 (099) 090-59-41
Сайт: gold-needle.com.ua

 
Товари та послуги
НОВІ АКЦІЇ ДНІПРА
Купити оверлок
Магазин швейної техніки
Дніпро, вул. Шевченко, 41 А,
+38 (096) 395-61-07
+38 (093) 395-61-07
gold-needle.com.ua
Хімчистка у Дніпрі
м Дніпро:
вул. Дмитра Кедріна, 44
Центральний офіс і приймальний пункт
тел.:( 0562) 34-34-22,
Приймальні пункти по місту дивіться на сайті
aci.dp.ua
Дата останньої зміни сторінки: 30.09.2019  
Кількість показів: 1395  

  Створення та підтримка сайту
  Inter-Biz
Page Rank Icon